Líbí se mi to. Tak co na to říká někdo moudrý: „Na světě nejtěžší věc k pochopení je daň z příjmu.“ Albert Einstein (1879–1955) německo-americký fyzik, autor teorie relativity. 😀 Přeji příjemný víkend.
Ach ty daně. Do dneška jsem třeba nepochopila smysl daně z nemovitosti... proč každý rok platit něco, co je moje a co jsem si zaplatila za svých peněz, mi prostě hlava nebere. Ale takový už je život.
Daně....nejhorší slovo češtiny :-)
OdpovědětVymazatMěj se hezky.
tak tak
VymazatTen první vtípek je k smíchu, Majko, ten druhý spíš k pláči! 😲 Oba skvělé! 😁
OdpovědětVymazatAno, ano. je to tak, černý humor.
VymazatLíbí se mi to. Tak co na to říká někdo moudrý: „Na světě nejtěžší věc k pochopení je daň z příjmu.“ Albert Einstein (1879–1955) německo-americký fyzik, autor teorie relativity. 😀
OdpovědětVymazatPřeji příjemný víkend.
Díky za skvělý komentář.
VymazatAch ty daně. Do dneška jsem třeba nepochopila smysl daně z nemovitosti... proč každý rok platit něco, co je moje a co jsem si zaplatila za svých peněz, mi prostě hlava nebere. Ale takový už je život.
OdpovědětVymazatAno, také mám ten problém s pochopení těchto daní.
Vymazat