03 června 2026

Trochu humoru

 Přišlo poštou



8 komentářů:

  1. Daně....nejhorší slovo češtiny :-)
    Měj se hezky.

    OdpovědětVymazat
  2. Ten první vtípek je k smíchu, Majko, ten druhý spíš k pláči! 😲 Oba skvělé! 😁

    OdpovědětVymazat
  3. Líbí se mi to. Tak co na to říká někdo moudrý: „Na světě nejtěžší věc k pochopení je daň z příjmu.“ Albert Einstein (1879–1955) německo-americký fyzik, autor teorie relativity. 😀
    Přeji příjemný víkend.

    OdpovědětVymazat
  4. Ach ty daně. Do dneška jsem třeba nepochopila smysl daně z nemovitosti... proč každý rok platit něco, co je moje a co jsem si zaplatila za svých peněz, mi prostě hlava nebere. Ale takový už je život.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ano, také mám ten problém s pochopení těchto daní.

      Vymazat

Děkuji za váš komentář